KONST / Litografier / Färglitografi 7495080
*
nr 749 5080
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi , Anders Fogelin (1933-1982), 1975, HC-upplaga, Köpenhamn, motivets mått: 45 x 50
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 mars 2012
kl 18:56:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/3 14:44:23
1
100 kr
26/3 16:32:58
2
150 kr
26/3 17:45:44
1
200 kr
26/3 18:22:14
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders fogelin danmark dansk danskt färglitografi grafik hc-upplaga köpenhamn litografi litografier litografiskt blad skandinavien skandinaviskt sverige
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Anders Fogelin
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
nr 749 5080
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi , Anders Fogelin (1933-1982), 1975, HC-upplaga, Köpenhamn, motivets mått: 45 x 50
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/3 14:44:23 | 1 | 100 kr |
26/3 16:32:58 | 2 | 150 kr |
26/3 17:45:44 | 1 | 200 kr |
26/3 18:22:14 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders fogelin danmark dansk danskt färglitografi grafik hc-upplaga köpenhamn litografi litografier litografiskt blad skandinavien skandinaviskt sverige
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15